Воскресенье, 26.09.2021, 02:45
Приветствую Вас Гость | RSS

КурсОлька

Наша статистика

АВТОРАМ

Пропонуємо Авторам (виконавцям) робіт співпрацювати з проектом "Курсолька", виконуючи замовлення, які роблять студенти у нас на сайті.
Ми надішлемо Вам не менше 10-20 замовлень на місяць. Невисока ціна у порівнянні з іншими, спонукає студентів замовляти роботи саме у нас.

Для нас важливими напрямками роботи є:

-    якість виконання робіт;
-    безкоштовна підтримка виконаних робіт;
-    швидкість виконання замовлень;
-    пунктуальність виконання замовлень;
-    дотримання чітких вимог замовника.

Умови співпраці з Авторами (виконавцями) робіт

     Перш, ніж надсилати ваше резюме, обов"язково ознайомтеся із цінами на виконання студентських робіт - Наші ціни. Автор (виконавець) робіт отримує від нас тему, за якою потрібно виконати роботу. Отримавши тему, Автор (виконавець) робіт переглядає її та у телефонному чи письмовому режимі повідомляє нас про можливість виконати дане замовлення. Автор зобов’язаний надати відповідь про можливість виконання замовлення, не пізніше 30 хвилин з моменту його отримання. Ми зв'язуємось із клієнтом і він проводить нам оплату авансового платежу у розмірі 20 - 30 % від вартості роботи. Таким чином, клієнт фінансово підтверджує те, що він забере роботу повністю.
     Отже, автор не ризикує коштами, а лише виконує замовлення у встановлений строк і отримує свій гонорар: (оплата здійснюється на одинадцятий день з моменту відправки готової роботи замовнику).

     Автор (виконавець) робіт несе відповідальність перед замовником за якість виконаної роботи, а також за її своєчасну відправку. Всі питання, пов'язані з доопрацюванням, вирішуються спільно із адміністратором сайту "КурсОлька". Оплата за кожну виконану роботу здійснюється на одинадцятий день з моменту надсилання роботи клієнту.
     Якщо будуть виявлені факти ігнорування безкоштовного доопрацювання (протягом 30 днів з моменту отримання роботи клієнтом), та невиконання роботи у встановлений термін без поважної причини (хвороба, відрядження, технічні проблеми, про що має бути повідомлений адміністратор сайту одразу після виникнення проблеми), тоді із таким "автором" припиняється співпраці взагалі, без виплати зароблених коштів.

     До співпраці запрошуються ті автори, що спроможні виконувати лише оригінальні авторські роботи, в яких повинно бути не менше 65% оригінального тексту. Решта 35% - це витяги з джерел, що використовуються для написання роботи. Кожна виконана робота в обовязковому порядку буде перевірятися на плагіат, тому не варто відправляти ваше резюме, якщо ви не приймаєте ці умови. Кожен студент має можливість самостійно перевірити роботу на наявність в ній плагіату.

     Адміністратором сайту здійснюватиметься контроль за кількістю та якістю виконаних замовлень кожним автором. Замовлення, що поступили, відправлятимуться авторам, які знаходяться "онлайн" в першу чергу. Від авторів вимагається чітке виконання роботи, у відповідності до методичних рекомендацій, розміщених на сторінці "Методичні рекомендації". Виключення тільки для тих робіт, до яких клієнт надіслав індивідуальні вимоги. У разі виявлення фактів порушення даного правила, до автора буде застосовуватися штрафування, у вигляді зменшення гонорару за рахунок наступного замовлення.

     Шановний Автор (виконавець) робіт, якщо у Вас виникли запитання стосовно співпраці з проектом "Курсолька", ви можете написати нам листа або зателефонувати.

kursolka.ucoz.ua@mail.ru

097 - 64 - 94 - 232 (Киевстар)
093 - 600 - 01 - 91 (life)

З повагою до Вас, команда проекту "Курсолька"

Наши контакты:


Copyright by Olga 2006 - 2014
Используются технологии uCoz